Оголошення для всіх, хто виробляє більше ніж просто хліб на столі!

Дозвольте представити вам пана Володю Бунецького, зірку нашого останнього шахрайського сезону! Він, на жаль, не актор, що виступає у фільмах про шахраїв, але, боже мій, він старанно докладає зусиль, щоб стати головною зіркою в цій категорії. Вибачте, дозвольте мені перефразувати: Він не просто зірка, він справжній багнет у світі шахраїв!

Це чудо ходить по конференціям та пропонує свої послуги вимагаючи з людей гроші, а ті хто незгодні з його псевдо – послугами починає займатись відвертою брехнею та шантажем розповсюджуючи недостовірну інформацію про виробників.

Завдяки йому ми вивчили нове обличчя брехні, особливо коли це стосується виробників, які щодня підтримують нашу армію і ЗСУ. Ці неправдиві дані, які він неодноразово поширював, вводять в оману споживачів і підривають ділову репутацію компаній, завдаючи непоправиму шкоду бізнесу і учасникам конференції, та можуть кваліфікуватись одразу по декільком статтям Кримінального кодексу.

І найкраща частина? Це Чудо ще й зв’язаний з агресором-сусідом і пишається своїми конференціями та впливовими зв’язками в Росії, поки наша країна є в стані війни.  Служба Безпеки України, чудово, чи не так? Наче нашому зерновому ринку не вистачає проблем…

А ще він «гордо» головує в своїй вигаданій організації на прізвисько «Палаена асоціація України». Ну, хто не хотів би бути головою фантазійної організації?

Тож давайте зупинимо цю фарсову п’єсу!

Давайте поставимо крапку в цьому шахрайському спектаклі, що його веде Бунецький В.О., і покажемо йому,

що ми не глядачі його шарлатанської вистави.

Я знаю, мабуть, вам цікаво, як цей чоловік зумів відкрити власну «Палетну асоціацію України», чи він має власну школу магії, або це просто ще одна з його незліченних шахрайських схем? Ну, що ж, відповідь на це питання є така ж загадкова, як і сам Володя Бунецький.

Але знаєте, що не є загадкою? Що цей «геній шахраїв» завдає великої шкоди нашій спільноті та бізнесу, і це треба зупинити. Час відкинути в бік свої попкорн і виключити це горе-шоу.

Давайте об’єднаємося та відправимо цього «клоуна» туди, де йому місце — у лави невдах, не даючи йому можливості далі грати з нашими життями та бізнесами.

Скажімо «до побачення» нашому «шановному» громадянину Володі, і зробимо це разом, бо ми — громада, яка не піддається шахраївству, а встає і виступає проти нього!

 

https://www.facebook.com/100063863523965/posts/pfbid02Wa5nPKyMvjnebZBjzMutZFxn9S5UWWUjM3edVSqMM9Rvt9rXtw2X1NaDx81nDfUGl/